Živá datová továrna Beneš a Lát

Sbíráte výrobní data? Chcete je vytěžit na maximum? Chcete si vybudovat vlastní digitalizační tým a vyhnout se slepým uličkám? Připravili jsme pro Vás interaktivní workshop, kde se dozvíte, jaké jsou možnosti pro sběr dat a jak je využít pro řízení výroby. Navíc nahlédneme přímo do provozu slévárny Beneš a Lát a probereme vaše témata.

Co Vás na akci čeká?

  • jaká byla cesta Beneš a Lát k digitalizaci
  • co fungovalo a co ne – doporučení a slepé uličky
  • manažerský pohled: řízení podle dat
  • jak sbírat data a proč – příklady z praxe
  • představení služeb Brain4Industry
  • případové studie a praktické workshopy

Odpolední program

V odpolední části si účastníci mohou vybrat ze dvou paralelních workshopů podle svého zaměření:

Digitalizace z pohledu IT – prakticky a technicky
Zaměření na technologie, systémy a nástroje, které tvoří základ úspěšné digitalizace.

Digitalizace z pohledu managementu – strategicky a ekonomicky
Zaměření na celkový přístup k digitalizaci, řízení změn a finanční aspekty.

Pro koho je akce určena

Workshop je určen manažerům a majitelům firem, stejně jako technikům, kteří se ve firmě zabývají sběrem dat, IT a digitalizací.

Co si odnesete

Kromě praktických poznatků a zkušeností získáte také konkrétní roadmapu pro sběr a využití dat od společnosti Beneš a Lát.

Základní informace

📍 Slévárna Beneš a Lát, a.s., Tovární 463, 289 14 Poříčany
⏰ 9:00 – 16:00

Registrace

Workshop je v rámci našich osvětových aktivit zcela zdarma, stačí se pouze přihlásit. Kapacita je omezena, proto neváhejte a zamluvte si své místo včas.

Zaregistrujte se zde: Přihlášení na akci

ZAJÍMAVOSTI ROVNOU DO VAŠÍ
EMAILOVÉ SCHRÁNKY?

Deset minut čtení jednou měsíčně, inspirace k nezaplacení.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.